Kostium Facet Disco Pomarańczowy

SKU
W94
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym oryginalnym i eleganckim przebraniu w stylu lat 70. zawładniesz każdym parkietem. Bądź prawdziwym królem disco i wyróżniaj się z tłumu.

W tym oryginalnym i eleganckim przebraniu w stylu lat 70. zawładniesz każdym parkietem. Bądź prawdziwym królem disco i wyróżniaj się z tłumu. Niech wszyscy wiedzą kto tańczy najlepiej i wygląda najlepiej. Szykowny pomarańczowy garnitur sprawi, że skierujesz na siebie wszystkie spojrzenia niewiast oraz podkreśli Twoje ruchy w tańcu. Rozpal parkiet do czerwoności i pokaż ludziom jak bawi się prawdziwy król imprezy. Zabłyśnij tej nocy jaśniej niż wielka dyskotekowa kula i rozgrzej w ludziach żar gorących lat 80. 90. Idealny kostium by wzbudzić fascynację wszystkich gości  

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Facet Disco Pomarańczowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!