Kostium Facet Disco Pomarańczowy

SKU
W94
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym oryginalnym i eleganckim przebraniu w stylu lat 70. zawładniesz każdym parkietem. Bądź prawdziwym królem disco i wyróżniaj się z tłumu.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

W tym oryginalnym i eleganckim przebraniu w stylu lat 70. zawładniesz każdym parkietem. Bądź prawdziwym królem disco i wyróżniaj się z tłumu. Niech wszyscy wiedzą kto tańczy najlepiej i wygląda najlepiej. Szykowny pomarańczowy garnitur sprawi, że skierujesz na siebie wszystkie spojrzenia niewiast oraz podkreśli Twoje ruchy w tańcu. Rozpal parkiet do czerwoności i pokaż ludziom jak bawi się prawdziwy król imprezy. Zabłyśnij tej nocy jaśniej niż wielka dyskotekowa kula i rozgrzej w ludziach żar gorących lat 80. 90. Idealny kostium by wzbudzić fascynację wszystkich gości  

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!