Kostium Facet Disco Pomarańczowy

SKU
W94
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym oryginalnym i eleganckim przebraniu w stylu lat 70. zawładniesz każdym parkietem. Bądź prawdziwym królem disco i wyróżniaj się z tłumu.

W tym oryginalnym i eleganckim przebraniu w stylu lat 70. zawładniesz każdym parkietem. Bądź prawdziwym królem disco i wyróżniaj się z tłumu. Niech wszyscy wiedzą kto tańczy najlepiej i wygląda najlepiej. Szykowny pomarańczowy garnitur sprawi, że skierujesz na siebie wszystkie spojrzenia niewiast oraz podkreśli Twoje ruchy w tańcu. Rozpal parkiet do czerwoności i pokaż ludziom jak bawi się prawdziwy król imprezy. Zabłyśnij tej nocy jaśniej niż wielka dyskotekowa kula i rozgrzej w ludziach żar gorących lat 80. 90. Idealny kostium by wzbudzić fascynację wszystkich gości  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Facet Disco Pomarańczowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!