Kostium Facet Disco

SKU
W92
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Chcesz wyglądać z jednej strony elegancko ale zarazem w stylu disco lat 70’? Ten fioletowy garnitur disco spełni wszystkie te oczekiwania.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Chcesz wyglądać z jednej strony elegancko ale zarazem w stylu disco lat 70’? Ten fioletowy garnitur disco spełni wszystkie te oczekiwania. Ten odważny fioletowy garnitur, który idealnie podkreśli Twoje ruchy w dzikim szale tańca sprawi, że wszystkie spojrzenia tej nocy z pewnością będą skierowane tylko na Ciebie. Rozepnij kolorową koszulę, by wprowadzić odrobinę luzu i wyrusz na parkiet tanecznym krokiem w stylu disco. Idealny strój by rozbudzić w sercu klimat lat 80. i 90.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!