Kostium Facet Disco

SKU
W92
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Chcesz wyglądać z jednej strony elegancko ale zarazem w stylu disco lat 70’? Ten fioletowy garnitur disco spełni wszystkie te oczekiwania.

Chcesz wyglądać z jednej strony elegancko ale zarazem w stylu disco lat 70’? Ten fioletowy garnitur disco spełni wszystkie te oczekiwania. Ten odważny fioletowy garnitur, który idealnie podkreśli Twoje ruchy w dzikim szale tańca sprawi, że wszystkie spojrzenia tej nocy z pewnością będą skierowane tylko na Ciebie. Rozepnij kolorową koszulę, by wprowadzić odrobinę luzu i wyrusz na parkiet tanecznym krokiem w stylu disco. Idealny strój by rozbudzić w sercu klimat lat 80. i 90.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Facet Disco
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!