Kostium Disco Facet Fioletowy

SKU
W92
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Chcesz wyglądać z jednej strony elegancko ale zarazem w stylu disco lat 70’? Ten fioletowy garnitur disco spełni wszystkie te oczekiwania.

Chcesz wyglądać z jednej strony elegancko ale zarazem w stylu disco lat 70’? Ten fioletowy garnitur disco spełni wszystkie te oczekiwania. Ten odważny fioletowy garnitur, który idealnie podkreśli Twoje ruchy w dzikim szale tańca sprawi, że wszystkie spojrzenia tej nocy z pewnością będą skierowane tylko na Ciebie. Rozepnij kolorową koszulę, by wprowadzić odrobinę luzu i wyrusz na parkiet tanecznym krokiem w stylu disco. Idealny strój by rozbudzić w sercu klimat lat 80. i 90.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Disco Facet Fioletowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!