Kostium Elvis

SKU
W66

Zostań prawdziwym królem rock’n’rolla. Przeistocz się w ikonę muzyki-Elvisa Presleya i zabawiaj znajomych do białego rana. Błyszcz cekinami, imponuj fryzurą i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Zostań prawdziwym królem rock’n’rolla. Przeistocz się w ikonę muzyki-Elvisa Presleya i zabawiaj znajomych do białego rana. Błyszcz cekinami, imponuj fryzurą i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami tanecznymi. Idealny kostium na imprezę w stylu legendarnych gwiazd muzyki. Bądź nieśmiertelnym Królem i spraw by wszyscy goście śpiewali wszyscy razem największe przeboje. Dzięki sile Twojego głosu wprawisz w osłupienie wszystkich zgromadzonych. W tym stroju dasz się ponieść gorączce imprezowej nocy. 

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Elvis
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!