Kostium Elvis

SKU
W66

Zostań prawdziwym królem rock’n’rolla. Przeistocz się w ikonę muzyki-Elvisa Presleya i zabawiaj znajomych do białego rana. Błyszcz cekinami, imponuj fryzurą i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Zostań prawdziwym królem rock’n’rolla. Przeistocz się w ikonę muzyki-Elvisa Presleya i zabawiaj znajomych do białego rana. Błyszcz cekinami, imponuj fryzurą i zachwyć wszystkich swoimi umiejętnościami tanecznymi. Idealny kostium na imprezę w stylu legendarnych gwiazd muzyki. Bądź nieśmiertelnym Królem i spraw by wszyscy goście śpiewali wszyscy razem największe przeboje. Dzięki sile Twojego głosu wprawisz w osłupienie wszystkich zgromadzonych. W tym stroju dasz się ponieść gorączce imprezowej nocy. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Elvis
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!