Kostium Elf 3

SKU
W260
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Zmień się w jednego z pomocników samego Świętego Mikołaja. Pomóż mu w tę jedyną w roku noc w rozwiezieniu prezentów dla grzecznych dzieci.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zmień się w jednego z pomocników samego Świętego Mikołaja. Pomóż mu w tę jedyną w roku noc w rozwiezieniu prezentów dla grzecznych dzieci. Cały rok sklejałeś w fabryce, na dalekiej i zimnej Laponii koniki na biegunach i lalki, więc dziś możesz się wyrwać i zwiedzać świat w latających saniach ciągniętych przez renifera Rudolfa. Wypchaj sanie pełne ręcznie robionymi prezentami, przygotuj latające, magiczne renifery do startu, poproś gwiazdy, by swoim blaskiem oświetliły drogę Świętego Mikołaja i zapakuj do worków pełno magicznego pyłu, żeby mogły latać na daleki dystans. Doskonałe przebranie na mikołajkową zabawę