Kostium Dziecięcy Egipcjanka

SKU
W824
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Strój na przedstawienia i zabawy w stylu „kraje świata” i „starożytność”. Teraz każda dziewczynka może zostać prawdziwą Egipcjanką. Sprawić, aby poddani na jej cześć stawiali piramidy i wygrzewać się w słońcu pustyni.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój na przedstawienia i zabawy w stylu „kraje świata” i „starożytność”. Teraz każda dziewczynka może zostać prawdziwą Egipcjanką. Sprawić, aby poddani na jej cześć stawiali piramidy i wygrzewać się w słońcu pustyni. Za sprawą tego przebrania przenieś się do wielkiego pałacu i dotrzymuj towarzystwa pięknej Kleopatrze. Wspólnie zażyjcie kąpieli w mleku oraz skorzystajcie z pachnących kokosem olejków. Oczywiście nie można zapomnieć o makijażu z obowiązkowymi czarnymi kreskami. Gdy już będziecie gotowe ruszycie razem na prawdziwie starożytną imprezę do cezara a wasze piękne stroje oczarują wszystkie rzymianki.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!