Kostium Egipcjanin

SKU
W823
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zamieszkaj w starożytnym Egipcie, oczaruj zjawiskową Kleopatrę a później wybierzcie się wspólnie na bal, którego pozazdrości wam sam Cezar.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zamieszkaj w starożytnym Egipcie, oczaruj zjawiskową Kleopatrę a później wybierzcie się wspólnieNie straszna Ci spiekota pustyni bowiem zawsze możesz się schronić w cieniu wielkich piramid. Gdy zaczną Cię nękać fata morgany przenieś się do ukochanej przez wszystkich Egipcjan oazy i zaznaj wypoczynku. Gdy już wszyscy razem wypoczniecie a słońce trochę odpuści w cieniu wysokich palm urządźcie prawdziwie starożytną imprezę, na której Twój kostium będzie błyszczał niczym legendarny klejnot Nilu. na bal, którego pozazdrości wam sam Cezar. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Egipcjanin
Twoja ocena