Kostium Egipcjanin

SKU
W823
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zamieszkaj w starożytnym Egipcie, oczaruj zjawiskową Kleopatrę a później wybierzcie się wspólnie na bal, którego pozazdrości wam sam Cezar.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zamieszkaj w starożytnym Egipcie, oczaruj zjawiskową Kleopatrę a później wybierzcie się wspólnieNie straszna Ci spiekota pustyni bowiem zawsze możesz się schronić w cieniu wielkich piramid. Gdy zaczną Cię nękać fata morgany przenieś się do ukochanej przez wszystkich Egipcjan oazy i zaznaj wypoczynku. Gdy już wszyscy razem wypoczniecie a słońce trochę odpuści w cieniu wysokich palm urządźcie prawdziwie starożytną imprezę, na której Twój kostium będzie błyszczał niczym legendarny klejnot Nilu. na bal, którego pozazdrości wam sam Cezar. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!