Kostium Dziewczyna Z Saloonu

SKU
W376
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jeżeli chcesz zostać zauważona to jest to strój właśnie dla Ciebie. Dość krótka sukienka przeznaczona jest szczególnie dla bardziej odważnych Pań, ale każda będzie wyglądała w tym kostiumie zjawiskowo. Z pewnością zaprosisz na parkiet wszystkich imprezowiczów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jeżeli chcesz zostać zauważona to jest to strój właśnie dla Ciebie. Dość krótka sukienka przeznaczona jest szczególnie dla bardziej odważnych Pań, ale każda będzie wyglądała w tym kostiumie zjawiskowo. Z pewnością zaprosisz na parkiet wszystkich imprezowiczów. Idealny kostium by podbić serca wszystkich gości na imprezie o tematyce dzikiego zachodu, country oraz westernu. Chwyć za broń i wraz z mężczyznami przemierzaj prerie w posukiwaniu złota, złoczyńców i przygód

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!