Kostium Dziewczyna Gangstera Biała

SKU
W33
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań dziewczyna prawdziwego gangstera z lat 20. i 30. Urządzaj największe imprezy w okolicy, na których w powietrzu unosi się dym cygar, szampan leje się litrami, a na zapleczu mimo prohibicji rozlewane jest whiskey.

Zostań dziewczyna prawdziwego gangstera z lat 20. i 30. Urządzaj największe imprezy w okolicy, na których w powietrzu unosi się dym cygar, szampan leje się litrami, a na zapleczu mimo prohibicji rozlewane jest whiskey. W tej uroczej białej sukience z cekinami i frędzelkami bez problemów przeniesiesz się w tamte czasy. Udowodnij, że kobiety równie dobrze potrafią blefować w pokerze, a z pewnością nie wyjdziesz z pustymi rękoma. Obracaj się w gronie najbogatszych, najniebezpieczniejszych i najprzystojniejszych gangsterów tamtych lat. W tym kostiumie wywołasz niejedną bójkę u groźnych dżentelmenów. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Gangstera Biała
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!