Kostium Dziewczyna Gangstera Biała

SKU
W33
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań dziewczyna prawdziwego gangstera z lat 20. i 30. Urządzaj największe imprezy w okolicy, na których w powietrzu unosi się dym cygar, szampan leje się litrami, a na zapleczu mimo prohibicji rozlewane jest whiskey.

Zostań dziewczyna prawdziwego gangstera z lat 20. i 30. Urządzaj największe imprezy w okolicy, na których w powietrzu unosi się dym cygar, szampan leje się litrami, a na zapleczu mimo prohibicji rozlewane jest whiskey. W tej uroczej białej sukience z cekinami i frędzelkami bez problemów przeniesiesz się w tamte czasy. Udowodnij, że kobiety równie dobrze potrafią blefować w pokerze, a z pewnością nie wyjdziesz z pustymi rękoma. Obracaj się w gronie najbogatszych, najniebezpieczniejszych i najprzystojniejszych gangsterów tamtych lat. W tym kostiumie wywołasz niejedną bójkę u groźnych dżentelmenów. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Gangstera Biała
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!