Kostium Dziewczyna Elvisa 2

SKU
W64
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Poczuj się jak Król Rock and Roll’a Elvis Aaron Presley. W tej jego kobiecej wersji z całą pewnością podbijesz parkiet. Niech żyje KRÓL!

Poczuj się jak Król Rock and Roll’a Elvis Aaron Presley.  W tej jego kobiecej wersji z całą pewnością podbijesz parkiet. Niech żyje KRÓL! Strój wcieli Cię w damską wersję legendarnego i wiecznie żyjącego króla muzyki. Daj ponieść się na imprezowej fali. Śpiewaj piosenki znane przez wszystkich i spraw by legendarny muzyk rozpalił ogień w sercu każdej osoby. Rozkołysz cały parkiet, a uwielbiane przez wszystkich piosenki niosły się na wiele kilometrów przypominając prawdziwego króla muzyki Rock.  

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Elvisa 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!