Kostium Dziewczyna Elvisa 2

SKU
W64

Poczuj się jak Król Rock and Roll’a Elvis Aaron Presley. W tej jego kobiecej wersji z całą pewnością podbijesz parkiet. Niech żyje KRÓL!

Poczuj się jak Król Rock and Roll’a Elvis Aaron Presley.  W tej jego kobiecej wersji z całą pewnością podbijesz parkiet. Niech żyje KRÓL! Strój wcieli Cię w damską wersję legendarnego i wiecznie żyjącego króla muzyki. Daj ponieść się na imprezowej fali. Śpiewaj piosenki znane przez wszystkich i spraw by legendarny muzyk rozpalił ogień w sercu każdej osoby. Rozkołysz cały parkiet, a uwielbiane przez wszystkich piosenki niosły się na wiele kilometrów przypominając prawdziwego króla muzyki Rock.  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziewczyna Elvisa 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!