Kostium Dziewczyna Disco

SKU
W89
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Klasyk lat 80 i 90 – kobiecy kombinezon disco. Ten jednoczęściowy hipnotyczny kostium rozgrzeje każdą zabawę do czerwoności.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Klasyk lat 80 i 90 – kobiecy kombinezon disco. Ten jednoczęściowy hipnotyczny kostium rozgrzeje każdą zabawę do czerwoności. Kombinezon idealnie pasujący do gorącej imprezowej nocy. Zabłyśnij niczym dyskotekowa kula i rozpal w sercach swoich fanów prawdziwy muzyczny ogień. Zrób wielkie show, pod którym podpiszą się wszystkie legendarne gwiazdy estrady. W tym stroju z pewnością wprawisz w zachwyt wszystkich gości, którzy ze zdumieniem będą oglądać Twój występ 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!