Kostium Dziecięcy Star Wars Darth Vader 2

SKU
W431
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań najpotężniejszym i najbardziej znanym wojownikiem Ciemnej Strony Mocy. Stwórz swoją własną Gwiazdę Śmierci i walcz, z każdym kto postawi się Imperium. Weź do ręki miecz świetlny, wskocz na pokład statku kosmicznego i zawładnij całą galaktyką.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań najpotężniejszym i najbardziej znanym wojownikiem Ciemnej Strony Mocy. Stwórz swoją własną Gwiazdę Śmierci i walcz, z każdym kto postawi się Imperium. Weź do ręki miecz świetlny, wskocz na pokład statku kosmicznego i zawładnij całą galaktyką. Niech na dźwięk Twojego oddechu drży cała załoga Rebelii. Weź pod swoje skrzydła niezwyciężonych Stormtrooperów, którzy będą dzielnie walczyć ku czci Twojego imienia. Budź postrach w całym międzygalaktycznym świecie. W tym stroju wzbudzisz podziw na imprezie związanej z filmami oraz kosmosem

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Darth Vader 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!