Kostium Dancing Queen

SKU
W1048
WypożyczWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Olśniewający kombinezon dla każdej królowej parkietu. W tym uroczym kombinezonie rozgrzejesz każdą imprezę do czerwoności. Lata 70. nigdy nie były tak kolorowe i barwne, a muzyka disco tak rozrywkowa.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Olśniewający kombinezon dla każdej królowej parkietu. W tym uroczym kombinezonie rozgrzejesz każdą imprezę do czerwoności. Lata 70. nigdy nie były tak kolorowe i barwne, a muzyka disco tak rozrywkowa. Bez ciebie impreza nie może się odbyć, więc wkładaj ten oszałamiający kostium i zawojuj parkietem. Wszyscy wiedzą, że jesteś królową tańca, więc poderwij swoją energią najbardziej opornych uczestników. W tym stroju każda impreza w stylu lat 70 będzie niezapomniana i będziesz na ustach każdego.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!