Kostium Dziecięcy Dama Dworu

SKU
W300
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

W tym stroju każda dziewczynka poczuje się jak mała dama. W tej eleganckiej, połyskującej sukience dziecko będzie wyglądało wspaniale na każdym balu oraz przedstawieniu w stylu „królów i dworzan”.

W tym stroju każda dziewczynka poczuje się jak mała dama. W tej eleganckiej, połyskującej sukience dziecko będzie wyglądało wspaniale na każdym balu oraz przedstawieniu w stylu „królów i dworzan”. Nie zapomnij o nienagannych manierach, które nie przystoją prawdziwej małej damie dworu. Prezentuj się z klasą i elegancją, a z najważniejszymi głowami państw rozmawiaj o  przyszłości i losach kraju. Rozkochaj w sobie księcia, a niczym w bajce będziecie żyli długo i szczęśliwie do końca swoich dni 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Dama Dworu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!