Kostium Dziecięcy Średniowieczna Dama Dworu

SKU
W300
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tym stroju każda dziewczynka poczuje się jak mała dama. W tej eleganckiej, połyskującej sukience dziecko będzie wyglądało wspaniale na każdym balu oraz przedstawieniu w stylu „królów i dworzan”.

W tym stroju każda dziewczynka poczuje się jak mała dama. W tej eleganckiej, połyskującej sukience dziecko będzie wyglądało wspaniale na każdym balu oraz przedstawieniu w stylu „królów i dworzan”. Nie zapomnij o nienagannych manierach, które nie przystoją prawdziwej małej damie dworu. Prezentuj się z klasą i elegancją, a z najważniejszymi głowami państw rozmawiaj o  przyszłości i losach kraju. Rozkochaj w sobie księcia, a niczym w bajce będziecie żyli długo i szczęśliwie do końca swoich dni 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Średniowieczna Dama Dworu
Twoja ocena