Kostium Czarownica Fioletowa

SKU
W538
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Strój fioletowej czarownicy z pewnością odniesie sukces na każdej zabawie halloweenowej czy przebieranej imprezie andrzejkowej.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Strój fioletowej czarownicy z pewnością odniesie sukces na każdej zabawie halloweenowej czy przebieranej imprezie andrzejkowej. Poleć na zabawę na swojej magicznej, latającej miotle i wpraw w zachwyt wszystkich gości. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego czarnego, gadającego kota, który najlepiej potrafi opowiadać straszne historie o pechu i smutku. Zrób dla wszystkich kolorowe, pełne czarów eliksiry, których efekty mogą zaskoczyć każdego, a skutki mogą być nieodwracalne.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!