Kostium Cyganka

SKU
W521
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Powróż z ręki lub rzuć cygańską klątwę. Wraz z całym taborem wędruj przez różne miasta, kraje, państwa, a cygańską pieśń niech niesie wiatr na długie kilometry.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Powróż z ręki lub rzuć cygańską klątwę. Wraz z całym taborem wędruj przez różne miasta, kraje, państwa, a cygańską pieśń niech niesie wiatr na długie kilometry. Wasze kolorowe suknie są znakiem rozpoznawczym nadciągającego cygańskiego taboru. Poczuj się jak prawdziwa Cyganka i oczaruj swoich znajomych. Możesz im wróżyć z ręki lub kryształowej kuli, ale uważaj, by nie przywołać prawdziwego, złego ducha. W tym kostiumie możesz wystąpić zarówno na imprezie andrzejkowej jak i przedstawieniu dla najmłodszych wcielając się w rolę Esmeraldy 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Cyganka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!