Kostium Cyganka

SKU
W521
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Powróż z ręki lub rzuć cygańską klątwę. Wraz z całym taborem wędruj przez różne miasta, kraje, państwa, a cygańską pieśń niech niesie wiatr na długie kilometry.

Powróż z ręki lub rzuć cygańską klątwę. Wraz z całym taborem wędruj przez różne miasta, kraje, państwa, a cygańską pieśń niech niesie wiatr na długie kilometry. Wasze kolorowe suknie są znakiem rozpoznawczym nadciągającego cygańskiego taboru. Poczuj się jak prawdziwa Cyganka i oczaruj swoich znajomych. Możesz im wróżyć z ręki lub kryształowej kuli, ale uważaj, by nie przywołać prawdziwego, złego ducha. W tym kostiumie możesz wystąpić zarówno na imprezie andrzejkowej jak i przedstawieniu dla najmłodszych wcielając się w rolę Esmeraldy 

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Cyganka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!