Kostium Dziecięcy Ciastek

SKU
W109
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie Ciastka na oficjalnej licencji filmu Shrek. Weź w rękę szklaneczkę mleka i mąkę i powiększ swoje wymiary, a potem wraz z osłem ruszajcie na ratunek uwięzionych przez Księcia z Bajki Shreka i Fionę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie Ciastka na oficjalnej licencji filmu Shrek. Weź w rękę szklaneczkę mleka i mąkę i powiększ swoje wymiary, a potem wraz z osłem ruszajcie na ratunek uwięzionych przez Księcia z Bajki Shreka i Fionę. Z wdzięczności z pewnością zrobią na waszą cześć imprezę w stylu bajek i filmów. Nie zdradź swoich najlepszych przyjaciół podczas męczącego przesłuchania przez Lorda Farqaada. Wraz z bajkowymi postaciami wyrusz na ratunek swoich niezdarnych przyjaciół. Kostium idealnie przyda się na imprezę w klimacie postaci z bajek. Z pewnością zrobisz nim oszałamiające wrażenie

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!