Kostium Bawareczka

SKU
W690
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Kostium idealny na zabawę na niemieckim Oktoberfest, ale również na domówkę czy imprezę na wsi. W nim poczujesz się jak prawdziwa kelnerka z niemieckiego baru.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Kostium idealny na zabawę na niemieckim Oktoberfest, ale również na domówkę czy imprezę na wsi. W nim poczujesz się jak prawdziwa kelnerka z niemieckiego baru. Zapleć warkocze, nałóż białe pończochy, weź swojego Bawarczyka i ruszcie razem podbić parkiet przy dźwiękach ludowej muzyki tyrolskiej. W chwilach wytchnienia napij się zimnego piwa prosto ze szklanego kufla lub zdobywaj szczyty pięknych Alp. Na imprezie skosztuj tradycyjnej kiełbasy i wczuj się w klimat słuchając jodłujących śpiewaków. Kostium ten sprawi, że na każdej imprezie w klimacie Oktoberfest przeniesiesz się prosto do Bawarii.