Kostium Bawarczyk

SKU
W687
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Doskonałe przebranie do nauki jodłowania, jedzenia kiełbasy i oczywiście picia piwa – koniecznie w Monachium i oczywiście bezalkoholowego!

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Doskonałe przebranie do nauki jodłowania, jedzenia kiełbasy i oczywiście picia piwa – koniecznie w Monachium i oczywiście bezalkoholowego! Wycieczka na Oktoberfest to dźwięki ludowej muzyki, bawarskie potrawy oraz niepowtarzalny klimat zabawy, dlatego nie możesz zapomnieć ze sobą tradycyjnego stroju, który świetnie się sprawdzi na największym święcie piwa. Majestatyczne alpejskie widoki zapewnią Ci niezapomniane wrażenia, a kostium Bawarczyka pomoże wczuć się w lokalną atmosferę, więc nie zmarnuj takiej okazji i zaszalej na lokalnej imprezie w stylu Oktoberfest.