Kostium Dziecięcy Bane

SKU
W424
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jednym ze złoczyńców rodem z komiksów i filmów DC Comics. Walcz po stronie Jokera i spraw by całe Gotham zadrżało ze strachu. Sterroryzuj całe miasto i niech zacznie szukać cię sam Batman. Może to właśnie ty będziesz tym, który zdoła go pokonać.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym ze złoczyńców rodem z komiksów i filmów DC Comics. Walcz po stronie Jokera i spraw by całe Gotham zadrżało ze strachu. Sterroryzuj całe miasto i niech zacznie szukać cię sam Batman. Może to właśnie ty będziesz tym, który zdoła go pokonać. Walcz z bogatym, uważającym się za bohatera Batmanem i spraw, żeby jego drogie gadżety nie zdały rezultatu w Waszym wspólnym starcie. Udowodnij, że prawdziwym królem miasta Gotham jest jedyny w swoim rodzaju Joker. Idealne przebranie na zabawę pełną bohaterów i złoczyńców

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Bane
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!