Kostium Dziecięcy Bane

SKU
W424
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jednym ze złoczyńców rodem z komiksów i filmów DC Comics. Walcz po stronie Jokera i spraw by całe Gotham zadrżało ze strachu. Sterroryzuj całe miasto i niech zacznie szukać cię sam Batman. Może to właśnie ty będziesz tym, który zdoła go pokonać.

Zostań jednym ze złoczyńców rodem z komiksów i filmów DC Comics. Walcz po stronie Jokera i spraw by całe Gotham zadrżało ze strachu. Sterroryzuj całe miasto i niech zacznie szukać cię sam Batman. Może to właśnie ty będziesz tym, który zdoła go pokonać. Walcz z bogatym, uważającym się za bohatera Batmanem i spraw, żeby jego drogie gadżety nie zdały rezultatu w Waszym wspólnym starcie. Udowodnij, że prawdziwym królem miasta Gotham jest jedyny w swoim rodzaju Joker. Idealne przebranie na zabawę pełną bohaterów i złoczyńców

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Bane
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!