Kostium Alicja

SKU
W1080
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

W stroju Alicji w Kranie Czarów na pewno dogonisz Białego Królika i stworzysz idealny duet z Kapelusznikiem. Doskonale nadaje się na popołudniową herbatkę z Czerwoną królową jak i rozgrywkę Królewskiego Krykieta.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W stroju Alicji w Kranie Czarów na pewno dogonisz Białego Królika i stworzysz idealny duet z Kapelusznikiem. Doskonale nadaje się na popołudniową herbatkę z Czerwoną królową  jak i rozgrywkę Królewskiego Krykieta. W tej sukience przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów, w której nic nie będzie takie jakim się wydaje. Za pomocą magicznych eliksirów dowolnie zmieniaj swój rozmiar. Oczaruj swoim strojem wszystkich gości na balu o tematyce bajkowej i spraw, że ludzie też zrozumieją piękno surrealizmu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!