Kostium Alicja

SKU
W1080
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

W stroju Alicji w Kranie Czarów na pewno dogonisz Białego Królika i stworzysz idealny duet z Kapelusznikiem. Doskonale nadaje się na popołudniową herbatkę z Czerwoną królową jak i rozgrywkę Królewskiego Krykieta.

W stroju Alicji w Kranie Czarów na pewno dogonisz Białego Królika i stworzysz idealny duet z Kapelusznikiem. Doskonale nadaje się na popołudniową herbatkę z Czerwoną królową  jak i rozgrywkę Królewskiego Krykieta. W tej sukience przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów, w której nic nie będzie takie jakim się wydaje. Za pomocą magicznych eliksirów dowolnie zmieniaj swój rozmiar. Oczaruj swoim strojem wszystkich gości na balu o tematyce bajkowej i spraw, że ludzie też zrozumieją piękno surrealizmu.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Alicja
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!