Kostium Upiorna Dama

SKU
W1255
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Halloweenowa noc jest pełna upiorów, a Ty wśród nich będziesz istną damą. Załóż te suknię wprost popiołów i pokaż wszystkim, że ta noc należy do Ciebie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Halloweenowa noc jest pełna upiorów, a Ty wśród nich będziesz istną damą. Załóż te suknię wprost popiołów i pokaż wszystkim, że ta noc należy do Ciebie Oczaruj swoimi wdziękami jednego z przystojnych wampirów i zostań mroczną królową balu. W końcu śmierć nie oznacza utraty dobrych manier, a czarny kolor jest zawsze w modzie. Przysłoń swoją pobladłą twarz czarnym welonem oraz rzucaj zimne spojrzenia zza ciemnego wachlarza. Kostium idealnie nadaje się na zabawy w okresie Halloween.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Upiorna Dama
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!