Kostium Zeberka

SKU
W1040
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań najładniejszą zebrą w stadzie. Wraz z przyjaciółmi galopujcie przez słoneczną sawannę i uważajcie na niebezpieczne i szybkie tygrysy, aby nie zostać ich przekąską.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zostań najładniejszą zebrą w stadzie. Wraz z przyjaciółmi galopujcie przez słoneczną sawannę i uważajcie na niebezpieczne i szybkie tygrysy, aby nie zostać ich przekąską. Takiej zebrze nie oprze się na pewno nikt. Galopuj z wdziękiem przez dziką Afrykańską sawannę lecz uważaj na zazdrosne rywalki, które będą chciały podłożyć Ci kopyto. Być może nawet Melman oderwie wzrok od Glorii by zawiesić go dłużej na Tobie. Wraz z przyjaciółmi wskoczcie w najlepsze stroje i bawcie się do białego rana na imprezie o tematyce dzikiej Afryki lub zwierząt. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!