Narody świata i stroje orientalne

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. kostium dzieciecy shimmer stroj przebranie
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Shimmer
  Kup:
  109,00 zł 129,00 zł
  Wypożycz:
  40,00 zł
 2. kostium dzieciecy shine stroj przebranie
  DO KUPIENIA
  Kostium Dziecięcy Shine
  Kup:
  79,00 zł 99,00 zł
 3. Kostium Dziecięcy Hinduska 2
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Hinduska 2
  Wypożycz:
  40,00 zł
 4. Kostium Hinduski Tancerz
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hinduski Tancerz
  Wypożycz:
  60,00 zł
 5. Kostium Hinduska Bollywood Różowa
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hinduska Bollywood Różowa
  Wypożycz:
  60,00 zł
 6. Kostium Hinduska Bollywood Deluxe
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hinduska Bollywood Deluxe
  Wypożycz:
  100,00 zł
 7. Kostium Hindus Bollywood
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hindus Bollywood
  Wypożycz:
  60,00 zł

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

 

Stroje różnych kultur

 

Jednym z wizualnych elementów tradycji silnie świadczącym o przynależności kulturowej jest ubiór. Grupy etniczne posiadają wyjątkowy dla siebie styl przebrania, noszący charakterystyczne dla nich ozdoby i akcenty dekoracyjne. Wyszywane kwiaty na kołnierzach i rękawach, ornamenty na spódnicach, specyficzny rodzaj kroju i dodatków – każda z tych rzeczy pozwala szybko rozpoznać, z jakiego kręgu kulturowego pochodzą osoby noszące takie kostiumy.

W ofercie poniżej przygotowaliśmy szeroki ich wybór. Znajdują się tam kostiumy różnych kultur dla dorosłych – podczas balu maskowego pozwolą poczuć się, jak reprezentanci egzotycznych grup. Tradycyjne wzory haftowane na wytrzymałym materiale oraz akcesoria niezbędne do doskonałego zaprezentowania się w gronie przebierańców.

Stroje różnych kultur dla dzieci przygotowane zostały z jednakową starannością o szczegóły. W naszej ofercie można wybrać przebrania postaci z bajek, legendarnych bohaterów czy takie pochodzące z wielu krajów: od hinduskich i arabskich klimatów aż po rodzime wzory.

Poniżej znajdziecie Państwo idealnie wykonane stroje różnych kultur nadające się zarówno na bal maskowy, jak i przyjęcie karnawałowe. Dbałość o detale sprawia, że można się w nich poczuć jak zupełnie inna osoba: na widok hiszpańskiej, zmysłowej seniority krew popłynie szybciej, a japońska gejsza wprowadzi nastrój dostojeństwa i elegancji.

Wszystkie kostiumy posiadają odpowiednie detale pozwalające na łatwe rozpoznanie kręgu kulturowego, z którego pochodzą. Do wyboru są najpowszechniejsze motywy wzorowane na filmach, serialach i zdjęciach. Przebrania dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach wiekowych, przez co pozwolą Państwu łatwiej dobrać odpowiedni model dla siebie i swoich bliskich.