Kostium Szkotka

SKU
W729
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Załóż ten damski kilt i poczuj się jak prawdziwa Szkotka. Urocza szkocka kratka wygląda wspaniale na każdej Pani. Pamiętaj jednak, aby zabrać kobzę i dudy, bo bez muzyki nie ma imprezy.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Załóż ten damski kilt i poczuj się jak prawdziwa Szkotka. Urocza szkocka kratka wygląda wspaniale na każdej Pani. Pamiętaj jednak, aby zabrać kobzę i dudy, bo bez muzyki nie ma imprezy. Spaceruj po zielonych wzgórzach i poczuj się jak na planie filmu "Braveheart". Zagraj skoczną melodię na dudach i spraw by wszyscy szkoci  w okolicy zatańczyli razem z Tobą. Skorzystaj z okazji i skosztuj tradycyjnej szkockiej whisky a następnie udaj się w swoim stroju na imprezę w stylu narodów.