Kostium Dziecięcy Krakowiak

SKU
W714
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Jako prawdziwy krakus masz na sobie oryginalny regionalny stój. Zapoznaj się ze smokiem Wawelskim, wyrusz na zwiedzanie pałacu królewskiego, a potem udaj się na bal w stylu „regionów Polski”.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Jako prawdziwy krakus masz na sobie oryginalny regionalny stój. Zapoznaj się ze smokiem Wawelskim, wyrusz na zwiedzanie pałacu królewskiego, a potem udaj się na bal w stylu „regionów Polski”. Nie może Cię zabraknąć na rynku podczas grania hejnału z wieży Mariackiej. Spróbuj krakowskich obwarzanków kupionych w sercu starej stolicy oraz wybierz się na spacer brzegiem Wisły. Strój ten na pewno pomoże poczuć małopolski klimat, dzięki niemu impreza w stylu ludowym nabierze zupełnie nowego blasku.