Kostium Hinduski Tancerz

SKU
W1107
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Pokaż znajomym swój taneczny talent. W tym stroju możesz konkurować z największymi mistrzami tanecznych scen. Nikt nie zna się na tańcu lepiej niż ludzie z Bollywood.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Pokaż znajomym swój taneczny talent. W tym stroju możesz konkurować z największymi mistrzami tanecznych scen. Nikt nie zna się na tańcu lepiej niż ludzie z Bollywood. Wyrusz w szaloną podróż do kolorowych Indii i podbij wszystkie parkiety w okolicy. Wraz ze swoimi przyjaciółmi odtańczcie szalony układ w stylu Bollywood. Każda dziewczyna będzie oczarowana Twoim szałowym kostiumem i na pewno da się porwać do tańca. W tym kolorowym stroju poczujesz się jak na indyjskiej imprezie.