Kostium Ali Baba

SKU
W1079
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę największego rozbójnika wszech czasów. Znajduj skarby i je zdobywaj, a po udanej kradzieży ciesz się łupem z czterdziestoma innymi łotrami.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wciel się w rolę największego rozbójnika wszech czasów.  Znajduj skarby i je zdobywaj, a po udanej kradzieży ciesz się łupem z czterdziestoma innymi łotrami.  Stań się najsłynniejszą postacią z baśni Tysiąca i Jednej Nocy i otwórz wrota sezamu, w którym znajdziesz najcenniejsze klejnoty, diamenty i złoto. Przenieś się do dawnej Persji i wzbogać się kosztem bezlitosnych zbójów. Wypraw bądź wybierz się na wspaniałą imprezę w stylu orientalnym, aby świętować swoje zwycięstwo do białego rana.