Kostium Dziecięcy Maryja 3

SKU
W1068
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na jasełka i bale w przedszkolu oraz szkole. Długa, biało- błękitna suknia nada się idealnie do Betlejemskiej stajenki, aby czuwać w niej przy śpiącym w żłóbku Jezusku.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Przebranie idealne na jasełka i bale w przedszkolu oraz szkole. Długa, biało- błękitna suknia nada się idealnie do Betlejemskiej stajenki, aby czuwać w niej przy śpiącym w żłóbku Jezusku. Wraz ze zwierzętami sprawcie, aby było mu wygodnie, ciepło i spało mu się dobrze. Możesz też wypatrywać spadającej gwiazdy. Jako matka Jezusa jesteś jedną z najważniejszych postaci w jego życiu oraz w każdym przedstawieniu jasełkowym. Razem ze świętym Józefem opiekujcie się dzieciątkiem w oczekiwaniu na wizytę trzech króli z darami. Ich nadejście obwieści gwiazda znajdująca się nad Waszą stajenką. W tym stroju z łatwością wcielisz się w swoją rolę na przedstawieniu jasełkowym.