Kostium Żukosoczek Kobieta Sukienka

SKU
W1159
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Idealna Hallowenowa odsłona znanego filmowego Beetlejuice. Zaraź wszystkich gości na imprezie swoim poczuciem humoru i planuj różne, niecne rzeczy, które może zrobić tylko bioegzorcysta

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Idealna Hallowenowa odsłona znanego filmowego Beetlejuice. Zaraź wszystkich gości na imprezie swoim poczuciem humoru i planuj różne, niecne rzeczy, które może zrobić tylko bioegzorcysta Zaszalej wraz z duchami, którym pomagasz oraz swoim partnerem Beetlejuicem na waszym balu, w odzyskanym dla Adama i Barbary domu. Zlikwidujcie muzeum pełne zakurzonych rzeźb i stwórzcie idealne miejsce na imprezę. W tej sukience zwrócisz na siebie uwagę wszystkich gości i poczujesz klimat Halloweenowego balu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!