Kostium Zombie Shawn

SKU
W1138
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Stań się popularnym, fantastycznym nieumarłym. Wyrusz w podróż w poszukiwaniu soczystego mózgu do zjedzenia. W tym przebraniu z pewnością wzbudzisz strach u niejednego dziecka.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Stań się popularnym, fantastycznym nieumarłym. Wyrusz w podróż w poszukiwaniu soczystego mózgu do zjedzenia. W tym przebraniu z pewnością wzbudzisz strach u niejednego dziecka.  Z pewnością również nie jeden dorosły przerazi się na Twój widok. Wraz z resztą zombiaków wpadajcie na kolejne zabawy by zaspokoić swój niepohamowany głód. Pamiętajcie jednak, że na każdej imprezie halloweenowej znajdą się pogromcy zombie, którzy mogą zechcieć raz, a dobrze wysłać Cię na tamten świat. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!