Kostium Wampir

SKU
W1146
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Włóż kły, pelerynę i wyrusz na podbój miasta. Szukaj ludzi, w których płynie gorąca, soczysta krew i napajaj się ich towarzystwem. Pamiętaj jednak, żeby impreza skończyła się wcześniej niż o świcie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Włóż kły, pelerynę i wyrusz na podbój miasta. Szukaj ludzi, w których płynie gorąca, soczysta krew i napajaj się ich towarzystwem. Pamiętaj jednak, żeby impreza skończyła się wcześniej niż o świcie Z pewnością oczarujesz nie jedną kobietę, w której szyi zatopisz swoje ostre kły. Może jednak napotkasz tą jedną jedyną, której życie oszczędzisz. Pamiętaj żeby unikać promieni słonecznych, które mogą zakończyć Twój długi żywot. Długa peleryna pozwoli idealnie Ci się wpasować w klimat każdej szalonej imprezy halloweenowej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!