Kostium Błazen Kobieta

SKU
W1088
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Kontrast to od teraz Twoje drugie imię. Idealne przebranie na Halloweenową imprezę. Zawsze możesz kogoś przestraszyć lub rozśmieszyć.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Kontrast to od teraz Twoje drugie imię. Idealne przebranie na Halloweenową imprezę. Zawsze możesz kogoś przestraszyć lub rozśmieszyć.  Błaźni od zawsze towarzyszyli monarchom na ich królewskim dworze. Daj upust swojej fantazji i pokaż innym swoją figlarną naturę. Wszyscy dobrze wiedzą, że bez Ciebie nie ma dobrej zabawy. Bądź w centrum uwagi dzwoniąc swoimi dzwoneczkami oraz wygłupiając się podczas całonocnych harców. Nie bój się wykorzystać okazji i w tym kostiumie rozkręć towarzystwo na imprezie andrzejkowej.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!