Kostium Top Gun

SKU
W496
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań uczniem jednej z najbardziej elitarnej jednostki leczniczej na świecie. Zasiądź za sterami szybkiego samolotu i zostań najszybszym i najlepszym pilotem. Zmierz się o ten tytuł z samym Tomem Cruisem i Val Kilmerem. Niech twoje umiejętności zadziwia nawet ich.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zostań uczniem jednej z najbardziej elitarnej jednostki leczniczej na świecie. Zasiądź za sterami szybkiego samolotu i zostań najszybszym i najlepszym pilotem. Zmierz się o ten tytuł z samym Tomem Cruisem i Val Kilmerem. Niech twoje umiejętności zadziwia nawet ich. W tym kostiumie możesz śmiało podbić każdą imprezę dotyczącą postaci z filmów, a w wolnej chwili udowodnij wszystkim, że jesteś najlepszym pilotem jakiego przyszło im poznać robiąc skomplikowane akrobacje swoim myśliwskim odrzutowcem 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!