Kostium Stewardessa

SKU
W674
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Wsiadaj na pokład najlepszych linii lotniczych w kraju. Możesz nalewać drinki bogatym pasażerom albo podawać poduszki. W tej uroczej kreacji skradniesz serca nie tylko męskiej części załogi, ale i samego pilota.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Wsiadaj na pokład najlepszych linii lotniczych w kraju. Możesz nalewać drinki bogatym pasażerom albo podawać poduszki. W tej uroczej kreacji skradniesz serca nie tylko męskiej części załogi, ale i samego pilota. Rozpocznij największą przygodę w swoim życiu i podróżuj do wszystkich zakątków świata. Podczas lotu urządź podniebną imprezę pełną niesamowitych widoków z okien samolotu. Tuż po lądowaniu odkryj zwyczaje każdego narodu. Dzięki temu kostiumowi poczujesz się odlotowo, a bal w klimacie przestworzy stanie się niezapomniany.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!