Kostium Uwodzicielska Wampirzyca

SKU
W600
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Kiedy zachodzi słońce i świat spowija ciemność nadchodzi czas zmysłowego piękna. Kostium Uwodzicielskiej Wampirzycy przyprawi Twojego partnera o dreszczyk emocji.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Kiedy zachodzi słońce i świat spowija ciemność nadchodzi czas zmysłowego piękna. Kostium Uwodzicielskiej Wampirzycy przyprawi Twojego partnera o dreszczyk emocji. Wyrusz na podbój parkietu podczas szalonej imprezy Halloween. Wraz ze swoim ukochanym Hrabią Draculą przetańcz całą noc aż do bladego świtu. Niech kołyszą Was bąbelki z krwawych trunków, a powietrzu unosi się zapach oryginalnych perfum. W tym stroju wprawisz w zachwyt wszystkich towarzyszy na mrocznej imprezie

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!