Kostium Top Gun Pani Oficer

SKU
W495
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Zostań panią oficer w światowej sławy elitarnej jednostce lotniczej. Szkol przyszłych pilotów- oblatywaczy i spraw by stali się chlubą twojej jednostki. Może o twoje względy walczyć będą między sobą Tom Criuse i Val Kilmer.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zostań panią oficer w światowej sławy elitarnej jednostce lotniczej. Szkol przyszłych pilotów- oblatywaczy i spraw by stali się chlubą twojej jednostki. Może o twoje względy walczyć będą między sobą Tom Criuse i Val Kilmer. Wciel się w rolę jednej z najważniejszych postaci z kultowego, amerykańskiego filmu Top Gun. Doskonały strój dla fanów filmów z lat 80 oraz dla imprezowiczów idących na zabawę w klimacie postaci z filmów lub zawodów świata. Spraw by przystojni mężczyźni ustawiali się w kolejce po kurs pilotażu