Kostium Mroczny Anioł

SKU
W580

Czy ktoś powiedział, że anioły są tylko dobre? Przeistocz się w złego aniołka, który w dzień pomaga ludziom, a w nocy zlatuje z nieba wprost na najlepsza imprezę w mieście, aby kusić mężczyzn i wprawiać w zazdrość kobiety. Niech noc będzie tylko twoja, zrób parę złych uczynków, skuś paru mężczyzn, aby nad ranem powrócić do swoich nudnych zajęć.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Czy ktoś powiedział, że anioły są tylko dobre? Przeistocz się w złego aniołka, który w dzień pomaga ludziom, a w nocy zlatuje z nieba wprost na najlepsza imprezę w mieście, aby kusić mężczyzn i wprawiać w zazdrość kobiety. Niech noc będzie tylko twoja, zrób parę złych uczynków, skuś paru mężczyzn, aby nad ranem powrócić do swoich nudnych zajęć. W tym stroju możesz śmiało grzeszyć całą noc podczas szalonej imprezy Halloween. W nocy boskie moce rządzą się innymi prawami i nikt nie widzi tego co robisz. Psoć, kuś, baw się i rozrabiaj.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!