Kostium Dziewczyna Robin Hooda

SKU
W435
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Odważna wersja Pani lasu Sherwood. Na pewno zwrócisz uwagę Robina z Locksley i Szeryfa z Nottingham. Tylko kogo wybierzesz?

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Odważna wersja Pani lasu Sherwood. Na pewno zwrócisz uwagę Robina z Locksley i Szeryfa z Nottingham. Tylko kogo wybierzesz? Wraz ze swoim ukochanym zbierz grupę wyborowych łuczników, drobnych złodziejaszków oraz cichych zabójców, którzy będą okradali bogatych by nieco przychylić nieba tym biedniejszym i potrzebującym. Wspólnymi siłami wprowadźcie równowagę w królestwie pełnym szemranych interesów. Idealny kostium na imprezę w filmowym stylu