Kostium Diablica Seksi

SKU
W548
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

To przebranie dla odważnych Pań sprawi, że poczują się na parkiecie jak na imprezie u samego Diabła. Rozgrzej imprezę do czerwoności i niech zazdrosne kobiety spłoną z zazdrości. Niegrzecznych Panów zagoń do kotła za pomocą wideł, a sama baw się na parkiecie do białego rana, a potem zejdź do piekieł, aby powrócić za rok na kolejną imprezę Halloween.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

To przebranie dla odważnych Pań sprawi, że poczują się na parkiecie jak na imprezie u samego Diabła. Rozgrzej imprezę do czerwoności i niech zazdrosne kobiety spłoną z zazdrości. Niegrzecznych Panów zagoń do kotła za pomocą wideł, a sama baw się na parkiecie do białego rana, a potem zejdź do piekieł, aby powrócić za rok na kolejną imprezę Halloween. Jak przystało na prawdziwą królową podziemnego świata spraw by każdy kogo spotkasz zaczął grzeszyć. Kuś i namawiaj do złego, ponieważ po szalonej nocy Halloween nikt nie będzie już niczego pamiętał

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!