Kostium Czarownica Seksi

SKU
W531
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w najseksowniejszą wiedźmę na całej imprezie. Kto powiedział, że czarownica musi być brzydka, mieć spiczasty nos i wielkie pryszcze? Pokaż wszystkim, że czasy się zmieniają, a twoje czary potrafią rozkochać w Tobie każdego mężczyznę i przeobrazić Cię w królową Halloweenowej nocy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Przeistocz się w najseksowniejszą wiedźmę na całej imprezie. Kto powiedział, że czarownica musi być brzydka, mieć spiczasty nos i wielkie pryszcze? Pokaż wszystkim, że czasy się zmieniają, a twoje czary potrafią rozkochać w Tobie każdego mężczyznę i przeobrazić Cię w królową Halloweenowej nocy.  Zostań prawdziwą divą podczas Andrzejkowej imprezy. W tym stroju możesz śmiało zostać ogłoszoną królową każdego strasznego balu. Idealny kostium by wzbudzić zachwyt u mężczyzn i zazdrość u zniewieściałych kobiet

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!