Kostium Mistyczny Kapłan

SKU
W1052
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zgłębiaj arkana czarnej magii w stroju Mistycznego kapłana. Poznaj tajemnice nieśmiertelności i odkryj zagadkę alchemików – sposób zamiany ołowiu w złoto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zgłębiaj arkana czarnej magii w stroju Mistycznego kapłana. Poznaj tajemnice nieśmiertelności i odkryj zagadkę alchemików – sposób zamiany ołowiu w złoto. Twoje moce sprawią, że każdy władca będzie chciał mieć Cie na swoim dworze. Waż mikstury i czytaj tajemne księgi w zapomnianych językach. W komnacie najwyższej wieży zamkowej urządź swoje laboratorium. Zdobywaj rzadkie składniki do magicznych wywarów a może uda Ci się uwarzyć eliksir młodości. Wieczorem załóż swój odświętny strój i baw się na królewskim balu karnawałowym w towarzystwie arystokracji.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mistyczny Kapłan
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!