Kostium Dziecięcy Mała Dynia

SKU
W573
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocze przebranie na jesienny balik do przedszkola oraz na zabawę Halloween. Każde dziecko poczuje się w nim wyjątkowo i będzie miało ochotę na psoty i chodzenie od domu do domu w poszukiwaniu słodyczy. Być może nie wystraszy nikogo, ale z pewnością wprawi w rozbawienie najbliższą rodzinę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Urocze przebranie na jesienny balik do przedszkola oraz na zabawę Halloween. Każde dziecko poczuje się w nim wyjątkowo i będzie miało ochotę na psoty i chodzenie od domu do domu w poszukiwaniu słodyczy. Być może nie wystraszy nikogo, ale z pewnością wprawi w rozbawienie najbliższą rodzinę. Wywołaj uśmiech na ustach każdego. Wraz z grupą najlepszych znajomych wybierz się w poszukiwanie łakoci. Pamiętaj, że w Halloween zasady są proste. Cukierek albo psikus!