Kostium Wielki Ptak

SKU
W233
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań Wielkim Żółtym Ptakiem rodem z bajek z Ulicy Sezamkowej. Razem z uroczym Elmo i wiecznie nienajedzonym i łasym na słodycze Ciasteczkowym Potworem rozbawiajcie dzieci na całym świecie.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zostań Wielkim Żółtym Ptakiem rodem z bajek z Ulicy Sezamkowej. Razem z uroczym Elmo i wiecznie nienajedzonym i łasym na słodycze Ciasteczkowym Potworem rozbawiajcie dzieci na całym świecie. Ten oryginalny kostium nada się na imprezy w stylu filmów i maskotek. Wraz ze swoim ulubionym pluszowym misiem Radarem oraz przyjaciółmi ze swojej ulicy wybierz się w pełną przygód podróż. Udowodnij, że mimo swojego wielkiego wzrostu potrafisz jeździć na rolkach, rowerze, a nawet monocyklu. Doskonałe przebranie na imprezę w klimacie postaci z bajek 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!