Kostium Tom Tom I Jerry

SKU
W1145
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wciel się w rolę bajkowego, szarego, zarozumiałego kota, który za wszelką cenę próbuje złapać mysz. Jednocz siły z Jerrym, gdy obu grozi Wam niebezpieczeństwo. Może tym bohaterskim czynem zdobędziesz serce jakieś kotki

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wciel się w rolę bajkowego, szarego, zarozumiałego kota, który za wszelką cenę próbuje złapać mysz. Jednocz siły z Jerrym, gdy obu grozi Wam niebezpieczeństwo. Może tym bohaterskim czynem zdobędziesz serce jakieś kotki Codziennie wymyślaj co raz to nowsze sposoby na złapanie Jerrego, a może któregoś dnia w końcu Ci się uda. Uważaj na przyjaciela Jerrego- psa Spike'a, który zawsze pomoże mu w ucieczce przed Tobą. Kostium tego szalonego kota pozwoli Ci się wczuć w klimat imprezy w klimacie postaci z bajek.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!