Kostium Elmo

SKU
W124
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Kostium Elmo to idealne przebranie dla wszystkich wielbicieli Ulicy Sezamkowej. Elmo to uroczy, czerwony pluszak, pełen ciepła i poczucia humoru. Przyjaciel Ciasteczkowego Potwora i Wielkiego Ptaka, z którymi od lat bawią dzieci.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Kostium Elmo to idealne przebranie dla wszystkich wielbicieli Ulicy Sezamkowej. Elmo to uroczy, czerwony pluszak, pełen ciepła i poczucia humoru. Przyjaciel Ciasteczkowego Potwora i Wielkiego Ptaka, z którymi od lat bawią dzieci. Kostium nadaje się na zabawę zarówno w gronie dorosłych jak i dzieci. Rozbaw wszystkie dzieci w okolicy w kostiumie Elmo. Zabawnym tańcem i wygibasami podbij serca rówieśników i wiernych fanów Ulicy Sezamkowej. Nie zapomnij wziąć ze sobą swoich wiernych przyjaciół bez których zabawa staje się nudna. Idealny strój by wprowadzić na imprezę nieco dziecięcej radości

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!