Kostium Mamma Mia

SKU
W81
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Ten wspaniały czarny kombinezon z kolorowymi falbanami perfekcyjnie nada się na każdą imprezę w stylu disco. Zatańcz do piosenki „Mamma Mia” i rozruszaj wszystkich znajomych.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Ten wspaniały czarny kombinezon z kolorowymi falbanami perfekcyjnie nada się na każdą imprezę w stylu disco. Zatańcz do piosenki „Mamma Mia” i rozruszaj wszystkich znajomych. Rozgrzej parkiet do czerwoności i spraw by wszyscy bawili się wyśmienicie. Wraz z przyjaciółmi zróbcie największe show ostatni lat. Spraw by wszyscy ludzi przenieśli się do czasów największych muzycznych gwiazd i rozświetlili sale niczym największa dyskotekowa kula. Rozgrzej parkiet do czerwoności i udowodnij, że każdy ma w żyłach odrobinę szaleństwa. Doskonałe przebranie na najgorętszą imprezę roku o tematyce gwiazd

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!