Kostium Facet Super Trooper

SKU
W1055
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Strój Super Trooper. W tym wspaniałym przebraniu zostaniesz królem każdego parkietu w stylu disco i lat 70. Wciel się w członka zespołu Abba i zawładnij niewieścimi sercami śpiewając "Dancing Queen".

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

W tym wspaniałym przebraniu zostaniesz królem każdego parkietu w stylu disco i lat 70. Wciel się w członka zespołu Abba i zawładnij niewieścimi sercami śpiewając "Dancing Queen". Znajdź swoją królową tańca i razem zaśpiewajcie największe przeboje ABBY, a z pewnością wygracie każdy konkurs karaoke. W tańcu też nie znajdziecie sobie równych, bo ten kostium jest stworzony by lśnić przy hitach lat 70. W tym stroju będziesz wyróżniać się z tłumu i każdy uczestnik zabawy zapamięta ciebie, jako mężczyznę z najlepszym kostiumem na imprezie.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!