Kostium Disco Girl

SKU
W60
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Uroczy, kolorowy zestaw, który sprawi, że zostaniesz królową każdego parkietu w stylu lat 70. i disco. Rozpal do czerwoności, każdą imprezę i niech twoi znajomi poczują czym jest prawdziwe disco fever.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Uroczy, kolorowy zestaw, który sprawi, że zostaniesz królową każdego parkietu w stylu lat 70. i disco. Rozpal do czerwoności, każdą imprezę i niech twoi znajomi poczują czym jest prawdziwe disco fever.  Wyrusz w świat słynnych Beatlesów, za którymi szalały całe pokolenia fanek. Kobiety mdlały na ich widok, a mężczyźni byli zieloni z zazdrości. Załóż na siebie tej śliczny strój i daj się ponieść rytmom lat 60. Pomaluj usta, ułóż włosy i biegnij na koncert, a gorące rytmy Rock and Rolla przyprawią Cię o ból nóg i zakwasy

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!