Kostium Abba Kimono

SKU
W58
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jak wiadomo zespół ABBA upodobał sobie kostiumy nawiązujące do kraju kwitnącej wiśni. Przebranie „ABBY” stylizowane na japońskie kimono jest doskonałym przykładem ich niepowtarzalnego stylu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Jak wiadomo zespół ABBA upodobał sobie kostiumy nawiązujące do kraju kwitnącej wiśni. Przebranie „ABBY” stylizowane na japońskie kimono jest doskonałym przykładem ich niepowtarzalnego stylu. Wraz z zespołem Abba wyrusz w wielką trasę koncertową. W tym kimonie zdobędziesz serca wszystkich słuchaczy. Włóż na uszy ogromne, połyskujące niczym dyskotekowa kula kolczyki. Pamiętaj by porwać do tańca tłumy i rozpalić parkiet do czerwoności największymi, niezapomnianymi hitami minionych lat. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!