Kostium Abba Kimono

SKU
W58
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Jak wiadomo zespół ABBA upodobał sobie kostiumy nawiązujące do kraju kwitnącej wiśni. Przebranie „ABBY” stylizowane na japońskie kimono jest doskonałym przykładem ich niepowtarzalnego stylu.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Jak wiadomo zespół ABBA upodobał sobie kostiumy nawiązujące do kraju kwitnącej wiśni. Przebranie „ABBY” stylizowane na japońskie kimono jest doskonałym przykładem ich niepowtarzalnego stylu. Wraz z zespołem Abba wyrusz w wielką trasę koncertową. W tym kimonie zdobędziesz serca wszystkich słuchaczy. Włóż na uszy ogromne, połyskujące niczym dyskotekowa kula kolczyki. Pamiętaj by porwać do tańca tłumy i rozpalić parkiet do czerwoności największymi, niezapomnianymi hitami minionych lat. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!