Kostium Al Capone

SKU
W26
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Ten kostium to prawdziwy Al Capone wśród strojów gangsterskich. Dostępny w różnych rozmiarach pozwoli wyróżnić się na każdej mafijnej zabawie.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Ten kostium to prawdziwy Al Capone wśród strojów gangsterskich. Dostępny w różnych rozmiarach pozwoli wyróżnić się na każdej mafijnej zabawie. Idealny kostium na imprezę w stylu lat 20. Poczuj klasę i styl minionych czasów w idealnie skrojonym garniturze. Zasiądź do stołu u boku wielkiego Gatsbiego i rozbij pulę w kasynie wygrywając z nim w pokera. Załatwiaj interesy i obracaj się w szemranym towarzystwie. Unikaj płacenia podatków, pal tylko najdroższe cygara i spraw by każdy drżał na widok Twojego imienia.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!